Bateriové úložiště
Jsme instalačním a servisním partnerem firmy
Bateriové úložiště je chytré, na sí­ti nezávislé, energetické řešení, které lze využít dle kapacity a výkonu pro domácí či průmyslové použití. Dí­ky integrovanému systému kontroly s adaptivní­ logikou akumulační­ stanice ovládá a optimalizuje tok elektrické energie, maximalizuje mí­ru energetické soběstačnosti, a zároveň ukládá energii vyrobenou solární­mi panely tak, aby mohla být využita v momentě, kdy to bude potřeba.

All in One bateriové úložiště za vás nakoupí a uskladní, nebo prodá energii za těch nejvýhodnějších podmínek dle OTE

HES domácí bateriové úložiště

HES domácí bateriové úložiště s kapacitou akumulátoru 13-41 kWh

Bateriové uložiště HES je kompaktní, na síti nezávislé řešení hybridního fotovoltaického systému pro domácnosti či menší provozy. Umožňuje efektivně využívat energii vyrobenou fotovoltaickými panely a zajišťuje také energetickou zálohu objektu.

MES univerzální kontejnerové úložiště

MES univerzální kontejnerové úložiště s kapacitou akumulátorem 96-576 kWh

Bateriové stanice je určeno pro zajištění stabilizace odběrového diagramu v komerčních a průmyslových výrobních areálech, pro podporu využití vlastní vyrobené energie z obnovitelných zdrojů a využívání nabíjení a dodávky energie distribuční soustavy v cenově výhodnějších časových slotech v rámci spotového trhu. Konstrukční řešení používá unifikované rozměry pro instalaci v kontejnerovém provedení, nebo do technického prostoru. Stanice je v kontejnerovém provedení vybavena klimatizací a hasícím zařízením.

SAS velkokapacitní bateriové uložiště

SAS velkokapacitní bateriové uložiště s kapacitou akumulátorem 360-1553 kWh

Akumulační Stanice je určena k vytvoření energetické kapacitní zálohy provozu výrobního areálu a komerčních objektů. Přednosti je vykrývání energetických odběrových špiček a vyhlazení odběrového diagramu ve 1/4hod, které vznikají při provozu výrobního zařízení. Integrovaný řidícím systémem zajištuje kvalitu vnitřní sítě formou výkonového příspěvku při výkyvu mimo povolení meze Un. Dále umožňuje optimalizaci spotřeby s využitím nákupu energie na spotovém trhu OTE a využívání energie z vlastní FVE. Provedení zařízení umožňuje mžikové odpojení přívodu v případě poruchy a přechod do ostrovního provozu při výpadku hlavního přívodu do objektu.

Ekonomický přínos
  • využití rozdílů cen v různých časových obdobích
  • zajištění co nejvyšší­ mí­ry energetické soběstačnosti
  • vyrovnávání výkonových odběrových špiček
  • vyrovnávání nesymetrického odběru
  • stabilizaci distribuční sítě